Klub motorowy PTTK Kielce - www.naczterykola.pl

Informacja o braku obsługi Flasha.

 • Ukraina AD 2016

  // 24 września 2016

  Klubowicze śmignęli, jak co roku, na Ukrainę. Długo by opowiadać co tam przeżyli, więc ograniczam się tylko do umieszczenia fotorelacji, jaką nadesłali uczestnicy. Na klubowych "posiadówkach" nasi Koledzy z pewnością podzielą się wrażeniami...

  czytaj więcej
 • Wakacyjna włóczęga po Górach Świętokrzyskich

  // 16 lipca 2016

  Deszcz, zimno, wietrznie. Taką pogodę serwuje nam lipiec. Narzekają niemal wszyscy. A my... wręcz przeciwnie! Do auta i w drogę! Rodzinny wypad w znane nam okolice - Ameliówka, Radostowa, Przełom Lubrzanki. Błoto po klamki, żywego ducha na szlaku. Można pojeździć, nacieszyć się ciszą, wspaniałymi widokami. Można zatrzymać się w tych miejscach, w których na rajdzie nigdy nie ma czasu, bo gna się po kolejne pieczątki. I nic już więcej do szczęścia nie potrzeba. Człowiek czuje, że naładował baterie i nawet, gdy nas wyrzucają z zaprzyjaźnionej (jak dotąd), PTTK-owskiej restauracji - to i tak powiedzieliśmy sobie NIC TO! ;)

  Boguś Lajer

  czytaj więcej
 • Kolejne "rajdowanie" z PTTK już w planie...

  // 06 czerwca 2016

  No i co? Ochłonęliście po ostatnim rajdzie? Tak? To dobrze! Szykujcie się na kolejną imprezę. Dozbrajajcie żelazo, kupujcie mapy i kompasy. Na przełomie sierpnia i września będziemy wspólnie żegnać lato. Ale jak na razie lato się zaczyna, a Wy zaglądajcie regularnie na klubową stronę, bo w tzw. międzyczasie zanosi się na fajne, wakacyjne włóczęgostwo po znanych nieznanych szlakach...

  B.L.

  czytaj więcej
 • Wasze relacje z Rajdu

  // 18 maja 2016

  Dziękujemy Wam serdecznie za napływające zdjęcia, a nawet jeden film ;) No i za słowa uznania pod naszym adresem. Jako ludzie skromni ... czerwienimy się po uszy, ale i też pękamy z dumy, że się udało!! Panie i Panowie - przesyłając zdjęcia - korzystajcie, proszę, z panelu na głównej stronie naszego Klubu pt "Prześlij zdjęcia". Wgrywacie je tym samym bezpośrednio na serwer. To bardzo ułatwia sprawę. No i nie zapycha skrzynki e-mail ;)

  Link do filmu w reżyserii kol. Marcina : www.youtube.com/watch?v=ctOtMA3ZZgE&feature=em-subs_digest

  Pozdrawiam!

  Boguś Lajer

  czytaj więcej
 • Rajd! Rajd! .... i po rajdzie

  // 15 maja 2016

  Tak, mili Państwo! Wszystko co dobre to się szybko kończy. Kolejna impreza za nami. Patrząc na Wasze uśmiechnięte oblicza wnosimy, że dobrze się bawiliście. I o to chodzi! W galerii kilka zdjęć od kol. Tomka. Prosimy o kolejne foto-reportaże!

  czytaj więcej
 • Zapisy na Rajd Majówkowe Offroadowanie 2016.... ZAKOŃCZONE!

  // 06 maja 2016

  No i stało się to co nieuniknione! Zamykamy listę uczestników Rajdu Majówkowe Offroadowanie z PTTK ad. 2016! Adaś pichci dla Was mięsiwo i bigosik. Trasy przygotowane. Samochody zatankowane. Urlopy wzięte. Czyli co? Widzimy się jutro o 9:30 na odprawie! Bądźcie punktualnie, a nawet nieco wcześniej - w myśl zasady szybciej się zorganizujemy to więcej błota dla nas zostanie ;)

  Boguś Lajer

  czytaj więcej
 • Wieści organizacyjne

  // 04 maja 2016

  Łofrołdowcy i Łofrołdowczynie! Zwracamy się do Was dziś w sprawach wagi najwyższej!

  czytaj więcej


Newsletter

Jeśli chcesz być regularnie informowany o nowościach na naszej stronie internetowej oraz imprezach klubowych podaj swój adres e-mail.

Dopisz do listy